AVON в Украине
Вторник, 20.08.2019, 06:33
 
Оцените мой сайт
Всего ответов: 81


      
 
  098 727 34 69

  093 012 06 48
  066 123 52 35
  kosmetic-avon@ukr.net

 Категории раздела
История компании AVON - факты и цифры [481]
История компании AVON - история в фактах и цифрах


Блог
Главная » 2013 » Ноябрь » 30 » Благодійність Avon
12:47
Благодійність Avon

«У повній мірі бути соціально-відповідальними, піклуючись про добробут суспільства і захисту навколишнього середовища»

 
Девід Макконнел,   
Засновник Avon


Це один з основоположних принципів компанії, сформульованих ще в ХІХ столітті. Протягом 125-річної історії, в усіх країнах, де є представництва Avon, компанія робить зусилля для поліпшення життя суспільства, в якому працює.


Против рака молочной железы


Підтвердження тому - міжнародні соціальні ініціативи компанії, спрямовані на вирішення серйозних проблем, з якими стикається суспільство, і насамперед - жінки. У 1955 році засновано Благодійний Фонд Avon (Avon Foundation for Women) з основною метою - покращувати якість життя жінок та їх сімей у всьому світі. І сьогодні ми з гордістю говоримо про те, що Фонд Avon - найбільша міжнародна корпоративна організація.
Оскароносна актриса Різ Уїзерспун є Почесним послом Фонду Avon у всьому світі.

Місія Фонду – сприяти вирішенню проблеми раку молочної залози, домашнього та гендерного насильства, а також надавати допомогу для подолання наслідків стихійних лих та природних катастроф.

За час діяльності (за даними на кінець 2011 року) Благодійним Фондом Avon залучено і направлено на боротьбу проти раку грудей і домашнього насильства в різних країнах світу понад 860 мільйонів доларів США.

 
Детальніше на сайті Благодійного Фонду Avon www.avonfoundation.org

Благодійність у діяльності компанії Avon закладена від витоків - її засновником Девідом Макконеллом. І це не тільки виконання місії на рівні всієї корпорації, а й особистий внесок співробітників компанії, і особлива увага з боку найвищого керівництва.У 2011 році Андреа Джанг, Президент та Виконавчий директор «Ейвон Продактс Інк.» зробила особистий внесок на різні благодійні ініціативи Avon в розмірі 3 мільйонів доларів США.

 
У багатьох країнах світу в соціальних благодійних програмах компанії беруть активну участь Представники Avon, а їх сумарний внесок обчислюється сотнями мільйонів доларів США. З року в рік мільйони Представників Avon пропонують своїм клієнтам спеціальні товари, кошти від продажу яких спрямовуються відповідно цілям благодійних програм. Більшість учасників благодійних заходів - це Представники Avon - рушійна сила соціальних ініціатив компанії.

Соціально-благодійну діяльність Avon веде в більшості країн, де є її представництва. Найбільші міжнародні соціальні ініціативи Avon:

 

  • «Разом проти раку грудей»
  • «Скажемо «НІ» домашньому насильству»
  • Глобальна екологічна ініціатива Hello Green Tomorrow
  • Допомогу в подоланні наслідків стихійних лих та природних катастроф.

  В рамках кожної з цих програм зусилля і ресурси спрямовуються на вирішення актуальних для для кожної країни проблем у відповідній сфері.

Avon займає 16 місце в рейтингу 100 компаній-лідерів соціальної корпоративної відповідальності - 3 березня 2011 року видання Сorporate Responsibility Magazine (США) опублікувало 12-й щорічний список 100 Best Corporate Citizens List ". А також входить у різні ТОП рейтинги Корпоративно-соціальних компаній. Детальніше дивіться ТУТ.

Категория: История компании AVON - факты и цифры | Просмотров: 185 | Добавил: наталия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru
Сделать бесплатный сайт с uCoz Copyright MyCorp © 2019